hitachi vrf klima servisiVRF KLİMA

Arist Klima 1984 yılından bu yana iklimlendirme sektöründe faaliyet göstermektedir. VRF konusunda yılların verdiği tecrübe ve Hitachi klima yetkili servis eğitmenlerinin yetiştirmesi ile uzmanlaşan ekiplerimiz tüm VRF klima tamiri  ve bakım ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırıyor. Müşteri odaklı yaklaşım ile %100 memnuniyet hedefleyen, kaliteli iş ve işçiliği  insanımıza ve ülkemize hizmet olarak görmekte olan ekiplerimiz 7/24 servis imkanı sunmaktadır.

Japon teknolojisi Hitachi tüm dünyada uyguladığı VRF klima projeleriyle teknolojisindeki üstünlüğü kanıtlamış ve ürettiği klimalarda müşterilerinden tam not almıştır. Klimaların yetkili servis görevlerini ise bulunduğu bölgede en iyi hizmet veren firmalar arasından seçmekte ve personele gerekli eğitimleri vererek  Hitachi’nin uluslararası servis kalitesini korumaktadır.

Firmamızın sağladığı Hitachi VRF klima servisi İstanbul il genelinde tüm noktalarda sunmaktadır. Arist klima A-Z’ye tüm Hitachi iklimlendirme ünitelerine bakım onarım hizmeti sağlamakta, yetkili servis güvencesi ve özveri ile hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda yekitili satıcı hizmetlerini vererek müşterilerine Hitachi VRF klima, ticari ve split klimalar sağlamakta, satış sonrası desteğinde profesyonel ekipleri ile montajından bakım onarım servisine kadar her alanda destek sunmaktadır. Firmamız Hitachi VRF klima projelendirmesi konusunda da yanınızda yer almakta VRF satışından montajına kadar her alanda yanınızda bulunmaktadır.