hitachi-klima-servisiHitachi Klima Yetkili Servisi

Firmamız İstanbul ili genelinde Hitachi klima yetkili servisi ve satış bayi görevlerini yürütmektedir. Duvar tipi bireysel split klimalardan ticari klimalara, ısı pompalarından merkezi klima santrallerine kadar her alanda klima arızalarınıza çözüm sunuyoruz. Garantili ve garanti dışı iklimlendirme üniteleri için İstanbul’un tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz.  0212 255 77 07 telefonumuzdan bize ulaşarak Hitachi klima servisi çağırabilirsiniz.

Tüm dünya ve bir çok markaya klima kompresörleri üreten Hitachi klima, ülkemizde yaygın bir satış ve servis ağına sahip olmakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, tüm servis personeline gerekli eğitimleri sağlamakta profesyonel işçilik ve Japon kalitesinde ürünler ile yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu personelin uzmanlığına önem vermekte, kalifiye bakım onarım işçiliği  için gerekli iklimlendirme eğitimlerini personele düzenli periyotlarla  ve uluslar arası eğitimciler tarafından verdirerek  profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Hitachi Teknik Servis Hizmetlerimiz:

  • Garantili Hitachi klima montajı ve de montaj hizmeti
  • Garantili Hitachi klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Garanti dışı Hitachi klima montaj de montaj hizmetleri
  • Garanti dışı Hitachi klima bakım ve onarım hizmetleri
  • Hitachi VRF klima montajı ve de montajı
  • Hitachi VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri

Sektörde Hitachi

1910 senesinde kurulan hitachi aynı yıl elektrik motorlarını seri üretmeye başladı. Arge’ye önem vererek sürekli kendi ürünlerini geliştirdi ve patentini aldı.Gelecek yıllarda üretim hattına ev gereçlerinden sanayi ürünlerine, sağlık sektöründen iş makineleri sektörüne kadar cihaz ve çeşitli ürünlerin imalatına başladı.

Hitachi ürettiği kompresörlerin kalitesiyle birçok klima ve buzdolabı üreticisinin beğenisini kazanmış ve talep görmüştür. Günümüzde evlerinize giren birçok soğutma ürününün kompresörü dünyanın en büyük 38. firması Japon devi Hitachi tarafından üretilmektedir.

Günümüzde listelerde dünya’ en büyük ilk 50 şirket arasına giren Hitachi iklimlendirme sektöründe Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya kadar tüm kıtalarda satış ve servis ağına sahiptir. İklimlendirme ürünlerinde bireysel duvar tipi klimalardan merkezi VRF sistemlerine, ticari klimalardan klima santrallerine kadar her alanda üretim yapmaktadır.  Türkiye’de distribütörlüğü Asal İklimlendirme tarafından yapılmaktadır. İstanbul yetkili servis görevini ise firmamız Arist Klima Teknolojileri tarafından üstlenilmiştir.

Çevreci bir yaklaşımla ERP politikalarına uygun cihaz üreterek hem enerji tasarruflu inverter klimalar üretmekte hem de doğayı korumak amacıyla doğaya ve ozona zarar vermeyen gazlar kullanan Hitachi toplumlarda olumlu etki bırakmaktadır. R410A klima akışkanın en büyük avantajı ise düşük emisyon ve güçlü ısıtma / soğutma kapasitesidir.

Firmamız Arist Klima güçlü altyapısı, profesyonel iklimlendirme ekipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı ile hizmet vermektedir. Tüm Hitachi klima ürünlerine satış ve klima tamiri, klima bakımı hizmetlerini alanında uzman kadrolarımızla vermekteyiz.