Arist Klima Teknolojileri İstanbul Ecotherma yetkili servisi olarak hizmet vermektedir. Ecotherma klimalar Hitachi Türkiye distribütörlüğü tarafından ülkemizde satışa sunulmakta ve Hitachi klimanın geniş yetkili servis ağı tarafından tüm Ecotherma klima modellerine servis hizmeti sunulmaktadır. İstanbul Ecotherma klima servisi olan firmamız tüm profesyonel bakım, onarım ve montaj ekipleriyle tüm sorun ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Arızalı Ecotherma klimalarınızın onarımı, periyodik bakım süresi gelen klimalarınızda detaylı bakım ve temizliğinin yapılması, klima söküm (demontaj) ve montajlarınızın yapılması gerektiği durumlarda bizimle irtibata geçerek profesyonel yetkili servisinden hizmet alabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinde yetkili Ecotherma servisi güvencesiyle garanti içi ve garanti süresi dolan tüm klimalarınız için hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat ve kaliteden taviz vermeden işçilik prensiplerini benimseyerek yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Arist Klima, servis hizmetlerinin yanı sıra Ecotherma klima satıcı bayisidir. Satış ve servis hizmetlerini tek firmadan almanızı hedefleyerek tüm ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Satış ekibimize 0212 255 77 07 numaramızı arayarak ulaşabilir ve Ecotherma klima fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Uluslararası iklimlendirme uzmanı eğiticiler tarafından yetiştirilen ekiplerimiz, sizlere profesyonel bir hizmet vermek ve kullanıcı deneyimini yükselterek müşteri memnuniyetini artırmak için tüm gücüyle çalışmaktadır. 7/24 Ecotherma servis hizmetiyle ihtiyacınız olan tüm saatlerde ev veya ofisinize servis sunarak çözümler sunmaktadır.