Hitachi Klima Satın Al

Hitachi Klima Modelleri

Hitachi Klima, üstün Japon teknoloji iklimlendirme cihazlarını tüm dünya ile aynı anda ve aynı teknolojiyle ülkemizde satışa sunmaktadır. Dünyanın en büyük ilk 50 firması arasında yer alan Hitachi kalitesiyle tanışmak ve en kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlara satın almak için klima modellerimizi inceleyebilir ve mekanınıza uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Hitachi klima satın almak için web sayfamız üzerinden sipariş verebilir veya telefon numaralarımızı arayarak satış uzmanlarımız ile birebir görüşme sağlayabilirsiniz.

Online klima kapasite hesaplama sayfamızı inceleyerek odanıza hangi kapasitede klima gerektiğini hesaplayabilirsiniz. En doğru klima seçimini sağlamak için kapasite hesabı mutlaka gereklidir. İhyiyacınız düşük bir klima kullanmak iklimlendirme verimini düşürdüğü gibi, ihtiyacın çok fazlası kapasitede klima kullanınımı enerji israfına yol açabilmektedir.

Hitachi inverter klima modelleri otomatik kapasite kontrolü sağlamaktadır. Kapasite kontrolü sayesinde ortamın ihtiyacı oln kapasiteyi hesaplar ve kompresörünü kontrol ederek sadece o kapasitede iklimlendirilme sağlanır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanırken aynı zamanda ortamda iklimlendirme konforu sağlanmaktadır. Klasik model tabir edilen on/off klimalarda ise ortam ayarlanan dereceye kadar ısıtıldığında veya soğutulduğunda dış ünite kompresörü kapatılır, ortam ısısı ayarlanan seviyeden belirli bir miktar düştüğünde ise tekrar çalışarak iklimlendirmeye devam eder. Motor dur-kalk sırasında yüksek enerji tüketimi yapması ve sürekli olarak bu çalışma standartında iklimlendirme kontrolü motoru stop – start yaparak sağlandığı için inverter modellere göre daha fazla enerji tüketmekte ve konforun bir miktar düşmesine neden olmaktadır.

Avantajlarımız

Firmamız Arist Klima, Hitachi klima yetkili satış ve servis bayisidir. İstanbul içerisinde satın alınan tüm ürünlerin talebiniz halinde tarafımızdan montajları yapılmakta, garantili ve garanti dışı servis hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır.

Hitachi klima satın alırken bizi tercih etmeniz durumunda sadece klima satın almakla kalmayıp profesyonel servis hizmetimizide satın almış olusunuz. Hitachi yetkili servisi olmamızın en önemli avantajı müşterilerimiz klima satın aldığında irtabatımızı kesmeyerek montajından arızasına, periyodik bakımından tüm servis hizmetlerine kadar her konuda yanınızda yer almamızdır. Satın aldığınız ürünler ile ilgili uzman klima servisi personellerimiz her konuda yanınızda olacak ve %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek servisimizi mekanınıza getirecektir. Bireysel klimalardan ticari tip klimalara, VRF sistemlerden ısı pompalarına kadar her alanda profesyonel müşteri odaklı servis ve satış ağımızla yanınızdayız.