Hakkımızda

Arist Klima Teknolojileri 1984 yılından beri iklimlendirme sektöründe faaliyetlerine devam eden kurucularının şirketleşme yoluna giderek ticari kapasitelerini artırmak istemeleri sonucunda 01/01/2013 yılında İstanbul Beyoğlu’nda kurulmuştur.

Firmamız sektörde geçirilen uzun yılların verdiği tecrübe ve uluslar arası iklimlendirme firmalarının eğitimleriyle tüm personelini donatarak profesyonel satış ve servis hizmetlerini vermektedir. Firmamızın öncelikli iklimlendirme ihtiyacı duyulan mekanlarda en konforlu ve sağlıklı sistemleri uygulayarak en iyi hizmeti sağlamayı ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir. Çağımızın en büyük problemli olan yüksek enerji ihtiyacına sektörel çözüm olarak yüksek enerji tasarruflu iklimlendirme ünitelerinin önemini

Arist Klima alanında uzman iş gücünün yanı sıra iklimlendirme sektörünün öncü markaları ile hizmet vererek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Tarihçe

1984 Kuruluş

1984 yılında İstanbul Beyoğlu ilçesinde sektöre iklimlendirme ürünleri tamir hizmeti sağlamak amacıyla ilk atölyemizi kurduk.

1987 Klima Servisi

1987 yılında iş alanımızı genişleterek klima satış ve servis hizmetlerini çalışma alanımıza ekledik.

1991 Chiller Ürün Grupları

1991 yılına gelindiğinde chiller merkezi sistem iklimlendirme ürünleri üretim ve servisini genişleyen müşteri ağımıza sunmaya başladık.

2004 VRF Klimalar

2004 yılına gelindiğinde Dünyada yeni yeni tanınmaya başlayan VRF klima sistemlerinin satış ve servis hizmetlerine başlayarak bu teknolojiyi ülkemizde kullanıma sunduk.

2013 Şirketleşme ve Taşınma

Hizmetimizi daha geniş çapta kitlelere ulaştırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için Halıcıoğlun’da daha geniş bir binaya taşındık. Taşınmamızın akabinde şirketleşmeye giderek firmamızı bu gün de kullandığımız adıyla limited şirketi haline getirdik.

2016 Artık Bayrampaşadayız

Her geçen gün artan iş potansiyelimizi karşılayacak geniş bir mekana ihtiyaç duymamız nedeniyle  firmamızın genel merkezini  2016 Mart ayının ilk günlerinde Bayrampaşa’da ki şu an kullandığımız adrese taşıyarak çalışma alanımızı genişlettik.

Nasıl Çalışıyoruz

Firmamızın temel prensipleri, yüksek konfor düzeyine sahip klimalarla milletimizin istifadesini sağlamak, kaliteden taviz vermeden ülkemize kalifiye iş gücü sunmak, mükemmeliyetçi yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak ve yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizde bu teknolojileri sağlamaktır.

HİZMETLERİMİZ

Sektörde Sunduğumuz Hizmetler

Bireysel ve Ticari Klima Satışı

Mekanlarınızı Hitachi İnverter klimalar ile tanıştırıyor ve ekonomik iklimlendirme seçenekleri sunuyoruz

VRF Klima Porjelendirme ve Satışı

Hitachi VRF klima sistemlerinin satışı ve montajının her aşaması firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KLİMA SERVİSİ

Hitachi yetkli servisi güvencesiyle bakım ve onarım için bizimle irtibata geçebilirsiniz

VRF Klima Servisi

VRF klimalarınızın iç ve dış ünitelerinde bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız