Ticari Klimalar

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Hitachi ticari tip klimalar ve Eco Therma ticari klimaları kategorimiz altında inceleyebilir, fiyatlarını ve teknik özelliklerini öğrenebilirsiniz.
Listelerde yıllardır dünyanın en büyük 50 firmasında yer alan ve şu an 38. sıra ile Dünya devi olan Hitachi, Amerika genelinde yapılan anketler sonucunda müşteri memnuniyeti en yüksek klima olarak seçilmiş ve ödüllendirilmiştir. Sizde ticari işletmeleriniz için Hitachi klimayı tercih ederek, Japon kalitesinde iklimlendirme cihazları alabilir ve mekânınızda konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz. İnverter ticari tip klimaları tercih ederek ısıtma ve soğutma için harcadığınız enerjiden yüksek derecede tasarruf ederek işletme maliyetinizi düşürebilirsiniz. Hitachi ticari klimalar, Yüksek iklimlendirme kapasitesini ve İnverter teknolojisini bir arada sunarak en geniş mekânlarınızda bile ekonomik çözümler sunuyor. Profesyonel ticari klimalarıyla Japon Hitachi daha az enerji tüketerek daha fazla kapasiteyle soğutma ve ısıtma gücünü şirketlerinize sunuyor.
Eco Therma inverter ticari klimalar tamamen işletmenizi düşünerek tasarlandı ve hizmetinize sunuldu. Kanallı gizli tavan tipinden salon tipi klimalara kaset tipi klimadan yer tavan klimalara kadar istediğiniz her alanda modelleri mevcuttur. Uygun fiyat avantajlarıyla ön plana çıkan Eco Therma klimalar hem ilk yatırım maliyetinin avantajı hem de inverter teknolojisinin enerji tasarrufu avantajlarını bir arada bulunduruyor.
Echo Therma inverter klimalar %30a varan enerji tasarrufuyla ön plana çıkmakta ve çevreci tasarımıyla daha az emisyonu bulunmaktadır. İçerisinde bulunan soğutucu akışkan dışarı salınsa dahi ozon tabakasına zarar vermeyerek çevreyi korur.