Multi Split Klimalar

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Hitachi çoklu iç ünite bağlanabilen multi klimalar, dış ortamda tek bir dış üniteyle tüm odalarınıza iç ünite bağlanmasını mümkün kılmaktadır. Bu sayede dış ortamdaki görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz.
Hitachi multi inverter klimalara ister duvar tipi, ister gizli tavan tipi isterseniz de kaset tipi iç üniteler bağlanabilir. Bu iç ünite türlerinden tek birini tercih edebileceğiniz gibi farklı odalara farklı türde iç ünite bağlanmasını da tercih edebilirsiniz. Bu fonksiyonellik sayesinde çok odalı ofis, villa ve benzeri yapıdaki mekânlarda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Hitachi multi klimalarda dış ünite seçimleri ve iç ünite seçimlerinde ihtiyacınıza özel çözümler sunulabilmektedir. Hitachi multi klima modellerinde 3 iç üniteden 6 iç ünite bağlanabilen modellerine kadar seçenekler mevcuttur. 5,3 KW – 12.6 KW aralığında farklı dış ünite kapasiteleri bulunmaktadır. Odalarınızın toplam iklimlendirme ihtiyacı hesaplandıktan sonra dış ünite belirlenmeli ve her odaya farklı kapasitelerde iç üniteler seçilerek uygulaması bundan sonra yapılmalıdır.
Gizli tavan tipi multi klimalarda opsiyonel olarak kablolu veya kablosuz kumanda seçilebilir. İstenilen konfora göre kumanda türünü kullanıcı belirleyecek, firmamız buna göre kumanda uygulaması yapacaktır.
Hitachi multi klima modellerimizi inceleyebilir veya oda genişliklerinizi bize bildirerek seçim yapmanıza yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.